Hakkımızda

T-FABRİK firması olarak 1998 yılında Türkiye’nin en önemli tekstil merkezlerinden olan Adana’da kuruluşumuzu gerçekleştirdik. Tekstil sektöründe T- Shirt, sweatshirt, eşofman takım, mont v.b. ürünlerle özellikle eğitim sektörü için özel üretim okul kıyafetlerinin yanı sıra  iş kıyafetleri ve taraftar ürünleri üretmekteyiz.

Uzman kadromuz ve sahip olduğumuz üretim parkurumuz ile baskı & nakış departmanımız, dizayn servisimiz ile daha uygun fiyat ve müşteri taleplerine daha hızlı cevap verebilmekteyiz. Tekstil ve promosyon sektöründe tecrübelerimiz ve tecrübemiz ile rakiplerimizden farklı olarak firmanız veya kurumunuza özel kreasyonlar sunabilmekteyiz.

T-FABRIK olarak müşterilerimize; hızlı ve güvenilir bir şekilde, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı özel tasarımlı ürünleri hızlı bir şekilde üreterek teslim etmekteyiz..

  • Firmamız Öko-Tex Standart 100, Global OrganicTextile Standart (GOTS), ISO ve TSE belgerine sahiptir.    
  • Müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak sipariş büyüklüğüne bakmadan kısa sürede üretebilmekteyiz..
  • Sektördeki 18 yıllık tekstil ve promosyon ürünlerini üretmemizin getirdiği tecrübe ile müşterilerimize hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız.
T Fabric Factory

‘’Bir araya gelmek başlangıçtır, birlikte kalmak, ilerlemek, birlikte çalışmak başarıdır..’’ 

Henry FORD

Misyon :

Kalite her zaman güven, güven ise daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir. Şartlar ne kadar zor olursa olsun müşteri memnuniyetini ön planda tutup her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Vizyon :

Müşterilerimiz için, zorlu rekabet şartlarında hızı, kalitesi ve üretim gücü ile en doğru adres olmaktır.

Satış&Pazarlama:

‘’Koşulsuz müşteri memnuniyeti’’ TFARBRIK’in temel ilkesidir. Ürünlerini Avrupa pazarına ihraç etmekte ve müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi garanti etmeye herzaman hazırız.

Neden T-Fabrik

Günümüz iş dünyasında, işletmelerin faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri için pek çok iç ve dış faktörlerle başa çıkmaları gerekir. Pazardaki şiddetli rekabet, teslimatları kısa sürede gerçekleştirmek, kaliteyi ve maliyetleri de sıkı kontrol altında tutmayı gerektirmektedir.

Bu koşullar altında TFARBRIK siz değerli müşterilerimize;

  • Birinci Sınıf Hizmet: Güler yüzlü, hızlı hizmet
  • Müşteri Memnuniyeti: Kalite, adil fiyatlar, zamanında teslimat
  • İhtiyaç Çözümleri: Tasarım/Dizayn, Model ve kalite çözümleri
  • Hedef Odaklı: Hizmetimizden memnun müşteriler sunmaktadır..

Hizmet verdiğimiz konular:

  • Her tür baskılı, baskısız, nakışlı T-Shirt, Sweatshirt, Mont, Kaban, Eşofman gibi tekstil ürünleri 
  • Kupa, kalem, anahtarlık, telefon kılıfı, bardak altlığı ve benzeri promosyon malzemeleri.
  • Okullara özel olarak hazırlanmış okul kıyafetleri

Organik Tekstil

                    Global Organik Tekstil Standardı Tüketicide yeterli güveni sağlayabilmek için, ham maddenin hasadından başlayarak, çevre ve sosyal sorumluluğu olan üretimden etiketlemeye kadar olan süreçte, tekstil ürünlerinin organik statüsünün garanti altına alınabilmesi amacıyla, dünya-çapında tanınabilir gereklilikleri belirlemek için, (GOTS) Standard oluşturma konusunda yetkinliği olan uluslar arası firmalar tarafından geliştirilmiştir.

                 Endüstri ve perakendeci sektörlerinin sadece bir işleme standardına olan talebinin yoğun olması ve tüketicinin organik liflere olan talebinin artması nedeniyle Standard daha da önem kazanmış olup Global Organik Tekstil Standardı evrensel bir kabul görmüştür.

                İşletme ve üreticilerin, kabul edilen bir sertifikasyon ile organik liflerden üretmiş oldukları tekstil ürünlerini bütün önemli pazarlara sunabilmelerini sağlamıştır.

<

Tasarım

İstek veya gereklilik duyulduğunda tasarım departmanımız sizlere özel kreasyonlar hazırlayarak taleplerinize göre örnek desen ( tasarım) çalışmaları sunmaktadır.

Promosyon, tekstil, okul kiyafetleri, taraftar ürünleri, iş kıyafetleri veya gereksiniminiz her ne ise farklı seçenekler sunmaktayız. Müşterilerimiz için yeni tasarımlar yapmanın yanısıra kullanmankta olduğunuz desenlerinizi optimize ederek bunları sizin için üretebilmekteyiz.

İletişim